وبلاگ, فعالیت ها

مشاوره صنایع آشامیدنی فرجی

مشاوره صنایع غذایی فرجی

مشاوره صنایع آشامیدنی فرجی:

مهارت و تسلط کامل جهت ارائه هرگونه مشاوره در خصوص تجهیز، نصب، راه اندازی خرید و فروش کارخانجات صنایع آشامیدنی و غذائی شامل انواع و اقصام ماشین‌های تزریق و بادکن بطری pet، سیستم تصفیه آب، ردیف کن بطری، پرکن‌ها، لیبل زن، شیرینگ، جت پیرینتر، تسمه نقاله، کاموایرهای زمینی و هوائی…و هر آنچه مربوط به این صنعت می‌باشد.

مشاوره خط تولید آشامیدنی:

مشاوره صنایع آشامیدنی فرجی| آب معدنی و آب آشامیدنی جزء نیازهای اساسی روزانه انسان و تداوم زندگی است. نیاز روزانه هر فرد بسته به شرایط آب و هوایی 1 تا 2 لیتر است. استفاده از آب آشامیدنی سالم و مطبوع یکی از مهم ترین عوامل مصرف آب است که سال هاست به آن توجه می‌شود.

منشأ حدود 80 درصد از بیماری‌های انسانی عدم دسترسی به آب آشامیدنی است. 75 درصد از مردم جهان سوم از امکانات آب آشامیدنی برای اهداف بهداشتی محروم هستند. پس در عصر امروز این تصور غلط که آب سالم به وفور در دسترس است از بین رفته و حقیقت این است که آب سالم و مطبوع کمیاب و گرانبها است.

آلودگی با ایجاد تغییرات نامطلوب در خواص فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی آب، کیفیت آب را کاهش داده و در مراحل خاصی آب را غیرقابل استفاده می‌کند. برخی از آلاینده‌ها تجزیه پذیر هستند و به راحتی تجزیه یا کاهش می‌یابند، مانند زباله‌های کشاورزی و حیوانی و فاضلاب‌های انسانی.

از ماشین منوبلوک بازدید فرمایید

 

خدمات ما:

مشاور صنایعِ بسته بندی آب ، نوشابه های گاز دار ، ماءالشعیر ، دوغ ، آبمیوه...
مهارت و تسلط کامل جهت ارائه هرگونه مشاوره در خصوص تجهیز ، نصب ، راه اندازی  خرید و فروش کارخانجات صنایع آشامیدنی و غذائی شامل انواع و اقصام ماشین های تزریق و بادکن بطریpet ، سیستم تسویه آب ، ردیف کن بطری ، پرکن ها، لیبل زن ، شیرینگ ، جت پیرینتر ، تسمه نقاله ، کاموایرهای زمینی و هوائی...و هر آنچه مربوط به این صنعت می‌باشد.

برای مشاوره و راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید:

 

همراه: 09123712315

ایمیل: alifaraji2008@gmail.com

خرید مطمئن را با مشاور صنایع غذایی فرجی تجربه کنید

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *